[REZOLVAT][Cerere parere / sugestie] Smart TV

Ai nevoie de ajutor la altceva in afara categoriilor in care deja sunt discutii ? Posteaza aici.
Locked
User avatar
Rusu Radu
Moderator
Moderator
Posts: 2017
Joined: 8 years ago
Location: Dozer
Has thanked: 21 times
Been thanked: 7 times
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline
Jamaica

5 years ago

Salut , as dori sa imi achizitionez un Smart TV dar nu stiu exact care , bugetul meu este de 2.000 LEI , astept parerile voaste la smarturile de mai jos care imi plac mie si alte sugesti de smart .

[Please login or register to view this link]
[Please login or register to view this link]
[Please login or register to view this link]

Va multumesc !
Viaţa însăşi este magie, iar dacă nu crezi asta, măcar încearcă să o trăieşti ca pe ceva magic.


©Rusu Radu

2024 CSGAMERS IS HERE
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

Nu cred ca sunt eu prea in masura sa iti dau sfaturi, dar incerc sa te ajut. Depinde si unde vrei sa pui televizorul, daca il vrei in living e bun unul mai mare de vreo 101-152cm cu rezolutie 4k sa vezi filme la tv sau pe Netflix, daca il vrei pentru dormitor e ok unul mai mic 60-80cm. Acum depinde si de calitate. Eu am unul de la Samsung, cumparat acum vreo 4 ani cred, sunt multumit de el, inca merge foarte bine, il am pus pe perete, la inceput eram foarte entuziasmat, mi-se parea wow, ma tot jucam prin el, acum numai. Nici la tv nu ma mai uit... il mai folosesc sa ma uit la un film pe Netflix, sa ascult muzica pe yt sau chestii din astea. Dar da un tv smart e bun, folositor. Eu as recomanda unul de la Samsung si diagonala ti-am zis, in functie de unde vrei sa-l pui, eu il tin in camera mea, fix desupra birolui unde sunt are 81cm si mi-se pare destul de mare pentru camera mea, daca l-as fi pus in living, ar fi fost mic, acolo am unul de 138cm, tot Samsung.
Nu stiu daca te ajuta ce am povestit eu aici, dar sper sa te fi ajutat, macar putin.
Image Image
Locked

Return to “Cereri Ajutor pe Forum”