Ce ai face daca ai primii moderator?

Suntem într-o continuă dezvoltare, mereu apare ceva nou şi de aceea, aici vor fi anunţate toate noutăţile.
Locked
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Dupa cum spune si titlul, acest topic e facut cu scopul de a afla ce ati face voi daca maine ati primii moderator.
Fiecare membru are dreptul sa isi exprime aici ideeile sale si planurile in moderare!
Topicul acesta va ramane deschis cateva zile, dupa care, unul sau mai multi dintre voi va primii gradul, cel putin in probe!
Sa nu va aud cu promisiuni din alea ca o sa fac zeci de topicuri pe zi... toata lumea stie ca nu o sa va tineti de ele!
Bafta tuturor!
Image Image
User avatar
Rusu Radu
Moderator
Moderator
Posts: 2017
Joined: 8 years ago
Location: Dozer
Has thanked: 21 times
Been thanked: 7 times
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline
Jamaica

6 years ago

Gradul de Moderator este o mai mare responsabilitate decât a cea de Moderator Ajutator , pe langă asta are datoria de a avea grijă de tot forumul , să fie sau să încerce să fie mult activ !

În mare parte , contează activitatea pe forum !
Viaţa însăşi este magie, iar dacă nu crezi asta, măcar încearcă să o trăieşti ca pe ceva magic.


©Rusu Radu

2024 CSGAMERS IS HERE
User avatar
DiamondApple
Membru
Membru
Posts: 200
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Sa citesc intrebarile puse si raspunsurile date , astfel sa nu mai apara pe site tot soiul de aiureli .
Sa elimin certurile dintre membri :fun
Last edited by DiamondApple 6 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
Cosminn.
Membru
Membru
Posts: 643
Joined: 8 years ago
Location: Bucureşti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Status: Offline

6 years ago

Hmmm... gradul de Moderator este cu adevarat superior gradului de Moderator ajutator, deci odata cu detinerea acestui grad creste si responsabilitatea detinatorului. Si in activitatea unui moderator nu conteaza cat de mult postezi, conteaza cat de bine postezi, calitatea nu cantitate. El trebuie sa fie costient de ceea ce posteaza si cum posteaza. Trebuie sa stie sa faca fata unei situatii de criza si sa rezolve problemele intre utilizatori.
Image
User avatar
BDragoS
Membru
Membru
Posts: 1686
Joined: 7 years ago
Location: Raducaneni
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 18
Contact:
Status: Offline

6 years ago

Eu daca as avea acest grad Moderator as modera comunitatea spre bine . De exeplu : As face topicuri , as inchide topicuri , as fii mereu de partea binelui si as alege intre bine si rau . Gradul de Moderator Ajutator Are mai putine responsabilitati decat Moderator ASta as face eu spre binele comunitatii noastre dragi ba chiar mai multe lucrui care depind de accesul gradului de Moderator
Si , poate comunitatea s-ar face mai valoroasa si cautata . Nu ca celelalte comunitati . SI cam atat , Va Multumesc !


CsGamers
User avatar
Army
Membru
Membru
Posts: 7
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Eu ca moderator o sa am grija de buna conduita a forumului si de modul in care se posteaza (ordinea in pagina etc.) Voi fi activ cat pot eu de mult si voi ajuta noii membrii cum si cu cat pot eu mai mult :D Dar din cauza ca nu am post-uri sansa mea de a lua moderator e foarte mica :( :7: Ca moderator nu voi creea niciodata certuri, din contra le voi evita si voi avea grija sa nu se creeze, ce sa zic, bafta tuturor :D
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Niciunul nu a atins excat ceea ce trebuia, v-ati inavartit in jurul posturilor, nu doar asta fac mebrii staff-ului. :tc:
Image Image
Locked

Return to “Anunturi Forum”