[PUBG] CARTEA DE DISPOZIȚII IULIEI 2019

Locked
User avatar
Rusu Radu
Moderator
Moderator
Posts: 2018
Joined: 8 years ago
Location: Dozer
Has thanked: 21 times
Been thanked: 7 times
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline
Jamaica

4 years ago

Image
Bună jucători!

De la începutul testului Beta al PUBG LITE, echipele noastre au muncit din greu pentru a le oferi jucătorilor noștri experiența Action și Gunplay cât mai aproape de versiunea originală PUBG (PUBG STEAM). Sound Play este unul dintre factorii cheie și considerăm că este la fel de important ca Action și Gunplay Am încercat tot posibilul să facem PUBG LITE Sound Play similar cu cel disponibil în versiunea Original PUBG.

Încă de la începutul PUBG LITE, problemele referitoare la sunet au fost distribuite în mod regulat din comunitatea noastră. Am decis să creăm un sunet realist, deoarece prioritatea noastră este să realizăm un joc mai bun și mai realist. După cum puteți vedea prin Patch Notes, am lucrat la îmbunătățirea problemelor de sunet prin diferite încercări cu actualizări de patch-uri și corecții de erori.

Feedback-ul dvs. și sentimentele comunității sunt cruciale pentru serviciul PUBG LITE. Am făcut diverse abordări pentru a găsi soluția adecvată pentru problemele solide. Odată cu actualizarea patch-ului pe 18 iulie, se vor îmbunătăți următoarele elemente:

1. S-a prioritizat îmbunătățirea pașilor

AS-IS: Jucătorii pot auzi sunetul în lupte îndepărtate și nu pot auzi sunetul de pași din apropiere
TO-BE: Jucătorii pot acum auzi un sunet de pași din apropiere mai clar decât înainte
2. Îmbunătățirea controlului detaliat al volumului în loc de fiecare acțiune separată.

AS-IS: Alergare = mutare = mers
Volumul sunetului de pași au fost la fel.
TO-BE: Alergare> Mutare >>> Plimbare
Volumul sonor diferit bazat pe stilul de mișcare.
Jucătorii ar trebui să poată simți diferența în Sound Play cu îmbunătățirea menționată mai sus. Echipa PUBG LITE Dev va lucra continuu pentru a îmbunătăți Sound Play chiar și după actualizarea de patch-uri din această săptămână. La fel ca PUBG Original, PUBG LITE își propune să creeze o experiență de joc realistă pentru utilizatori. Am menționat că Sound Play este unul dintre factorii cheie pentru PUBG LITE, motiv pentru care echipele noastre lucrează constant pentru îmbunătățirea și remedierea problemelor aferente.

Vocile jucătorilor sunt esențiale pentru a îmbunătăți dezvoltarea PUBG LITE. Cu suportul nesfârșit pe care ni l-ați arătat, PUBG LITE poate continua să extindă serviciul în alte regiuni. Vom continua să ascultăm sincer feedback-ul dvs. pentru a oferi cea mai bună experiență de joc.
Viaţa însăşi este magie, iar dacă nu crezi asta, măcar încearcă să o trăieşti ca pe ceva magic.


©Rusu Radu

2024 CSGAMERS IS HERE
Locked

Return to “News”