[Pareri/Sugestii] Grup pentru promovare servere

Ce parere ai despre noi ? Sugestii / aprecieri sau reclamatii ? Posteaza-le fara ezitare
Forum rules
ImageImage


  • Pentru a face o Sugestie sau o Propunere trebuie sa respecti urmatorul model:

Code: Select all

# Nume:
# Sugestie/Propunere:
# Idee proprie?:
# Cateva imagini daca este nevoie:

Aveti grija cand creati un topic puneti la titlu [Pareri/Sugestii] despre ce este propunerea .
Oricine poate sa vina cu pro sau contra , nu conteaza daca este in staff sau este un simplu utilizator.
Fara off-topic, orice alt reply dat de un utilizator ce nu tine de topic va primi avertisment.
Doar Fondatorii si Administratorii au dreptul de a raspunde cu acceptat sau respins.
Locked
User avatar
Cristixll
Membru
Membru
Posts: 89
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Am un grup de 89k de membrii si m-am gandit ca am putea sa promovam fiecare sv de pe cs gamers acolo ! si am putea sa il punem aici gen sa facem si un forum cu numele lui si sa punem regulament si etc !
Last edited by Cristixll 6 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
Whispers
Membru
Membru
Posts: 316
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 26
Status: Offline

6 years ago

1. Ai gresit categoria, ti-am mutat eu topicul in sectiunea potrivita. Vezi ca ai si un model
2. Despre ce este acel grup ? Debeaba faci reclama pe acel grup daca membrii respectivi nu joaca cs 1.6
3. De ce ai avea nevoie de o categorie pentru un grup de pe facebook ?


EDIT:
Cristixll wrote: Joaca credema
Si gen categoria ar fi okei ca sa ii impingem spre forum intelegi ! Adica na voi decideti eu am venit doar cu o propunere :D
Nu cred ca este cineva impotriva sa faci reclama comunitatii acolo, atat timp cat ai aprobarea unui Administrator al acelui grup. Cat despre sectiunea pentru grup, mi se pare complet inutila .
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Voia sa zică un grup de 89k membrii.

:contra: din multe motive însă în principal, poți face reclamă și de bună voie, fără secțiune pe forum, pentru că nu e nevoie.
User avatar
Cristixll
Membru
Membru
Posts: 89
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Whispers wrote:1. Ai gresit categoria, ti-am mutat eu topicul in sectiunea potrivita. Vezi ca ai si un model
2. Despre ce este acel grup ? Debeaba faci reclama pe acel grup daca membrii respectivi nu joaca cs 1.6
3. De ce ai avea nevoie de o categorie pentru un grup de pe facebook ?
Joaca credema
Si gen categoria ar fi okei ca sa ii impingem spre forum intelegi ! Adica na voi decideti eu am venit doar cu o propunere :D
User avatar
Cristixll
Membru
Membru
Posts: 89
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Whispers wrote:1. Ai gresit categoria, ti-am mutat eu topicul in sectiunea potrivita. Vezi ca ai si un model
2. Despre ce este acel grup ? Debeaba faci reclama pe acel grup daca membrii respectivi nu joaca cs 1.6
3. De ce ai avea nevoie de o categorie pentru un grup de pe facebook ?


EDIT:
Cristixll wrote: Joaca credema
Si gen categoria ar fi okei ca sa ii impingem spre forum intelegi ! Adica na voi decideti eu am venit doar cu o propunere :D
Nu cred ca este cineva impotriva sa faci reclama comunitatii acolo, atat timp cat ai aprobarea unui Administrator al acelui grup. Cat despre sectiunea pentru grup, mi se pare complet inutila .
Eu sunt Fondatoru



EDIT Whispers: Ai grija la 2x post, risti warm
Last edited by Whispers 6 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Eu zic ca am putea face un topic la discuții, unde sa ii punem pe cei ce au venit de pe grup sa lase un reply, asa știm dacă chiar a venit cineva.
Image Image
User avatar
Lavy78
Administrator
Administrator
Posts: 2565
Joined: 8 years ago
Location: RO
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Contact:
Status: Online
Romania

6 years ago

DSandu wrote:Eu zic ca am putea face un topic la discuții, unde sa ii punem pe cei ce au venit de pe grup sa lase un reply, asa știm dacă chiar a venit cineva.
Ar fi ok, dar nu stiu ce sa zic... poate vom atrage si cativa care sa isi dea interesul, dar sunt care ori nu stiu, ori nu vor .

:pro:
Image
User avatar
Aneimar
Fondator
Fondator
Posts: 1901
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Zodiac:
Age: 28
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

Propunere inutila .
:tc:
Image


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|
Locked

Return to “Sugestii si Propuneri”