[Pareri/Sugestii] [PS] Parere Lucrare

Ce parere ai despre noi ? Sugestii / aprecieri sau reclamatii ? Posteaza-le fara ezitare
Forum rules
ImageImage


  • Pentru a face o Sugestie sau o Propunere trebuie sa respecti urmatorul model:

Code: Select all

# Nume:
# Sugestie/Propunere:
# Idee proprie?:
# Cateva imagini daca este nevoie:

Aveti grija cand creati un topic puneti la titlu [Pareri/Sugestii] despre ce este propunerea .
Oricine poate sa vina cu pro sau contra , nu conteaza daca este in staff sau este un simplu utilizator.
Fara off-topic, orice alt reply dat de un utilizator ce nu tine de topic va primi avertisment.
Doar Fondatorii si Administratorii au dreptul de a raspunde cu acceptat sau respins.
Locked
User avatar
Alex Boxer
Membru
Membru
Posts: 649
Joined: 7 years ago
Location: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline

6 years ago

Salut :) M-am gandit sa creati un sub-forum pe sectiunea PhotoShop.
Care sa se numeasca : Parere Lucrare in care toti pot sa posteze o data la 2 saptamani cate un topic cu lucrarea propriu zisa, iar ceilalti sa isi puna parerea unde ar fie gresit sau unde ar fi mai bine sa faca :)
Eu cred ca este o idee destul de buna :) Asa poate invatam si noi cate ceva ce nu invatam la scoala photoshop :)
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

:pro: Am văzut pe alte forumuri în trecut lucrăriile câștigătoare erau puse în sidebar, poate așa ar stimula participanții să concureze, sau niște concursuri aotw.
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Nu cred ca în operele tale ar trebuii sa te ghidezi după ce spun alții, nu toți au imaginația unui artist. Crezi ca Leonardo da Vinci sau Picasso mai ajungeau pictori faimoși dacă cereau părerea altora? Trebuie sa creezi ce îți place, sa transpui arata pe pânză (în cazul vostru Photoshop) și o data cu ea și o poarta din tine, daca o faci cum vor alții, nu o mai faci cu plăcere.
Dar un concurs și opera în sidebar ar fi ok
Image Image
User avatar
Whispers
Membru
Membru
Posts: 316
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 26
Status: Offline

6 years ago

De ce ai avea nevoie de parerea altora ? Tu trebuie sa faci ceea ce-ti place, sa vii cu idei unice pe care nimeni nu le-a mai avut. Ce rost are sa faci ceva ce este deja ? Sau sa faci un lucru din perspectiva altor persoana ? Daca nu reusesti sa-ti dai seama unde gresesti sau ce trebuie sa faci ca sa devii mai bun, inseamna ca nu ai suficienta imaginatie sa contiunui ceea ce faci ! :contra:

Cat despre concurs, nu cred ca vor exista participanti daca nu se for oferi si premii si se va pierde timpul degeaba, dar asta decide cel ce se va ocupa de acest lucru, daca va exista acest concurs
User avatar
Aneimar
Fondator
Fondator
Posts: 1901
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Zodiac:
Age: 28
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Asta o puteti face la "Zona Photoshop » Discuţi libere"
:tc:
Image


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|
Locked

Return to “Sugestii si Propuneri”