[Reclamatie STAFF] BlackRose

Aici puteti reclama un membru al staffului daca aveti impresia ca nu a procedat corect !
Forum rules
ImageImage


  • Pentru a face o Reclamatie unui membru din staff trebuie sa respecti urmatorul model:

Code: Select all

# Numele meu (de pe forum):
# Numele celui reclamat (de pe forum):
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul):
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact):
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !): 
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia):
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat):

Aveti grija cand creati un topic puneti la titlu [Reclamatie Staff] numele celui reclamat.
Aici se fac doar reclamatii catre membri staff-ului, pentru a reclama un utilizator pentru un post aiurea aveti butonul REPORT in COLTUL DIN DREAPTA JOS AL POSTULUI.
Cand faceti reclamatia sa aveti o dovada concreta.
Doar Fondatorii si Administratorii iau decizii in privinta sanctiunii persoanei acuzate.
Locked
User avatar
Roselin
Membru
Membru
Posts: 6
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

- Nick-ul tău : Rose
- Nick-ul moderatorului : BlackRose
- Motiv :.RIP
- Descriere : Aveti un singur designer, si ala nu e in stare sa isi faca singur proprile lucrari, mi-a copiat nume, semnatura, LUCRARILE MELE care e proppriul meu STIL si facute de mine, blur ...etc

Exact ce am scris in acel topic scriu si aici : "Buna. vreau sa stiu si eu de ce acceptati RIPUL in aceasta comunitate? Unele lucrarii de aici sunt ale mele, si pot reface acele lucrari, si la unele chiar am psd-ul + numele domnisoarei este copiat, va zic si unde am designer daca va intereseaza!
Vrei sa zici ca astea sunt facute de tine? atunci astept si eu un psd din partea ta! Chiar sunt tare curioasa daca ai asa ceva! De ce te dai drept altcineva? Se vede clar ca nu e ea cea adevarata, unele lucrarii au un blur impecabil, si un text frumos, altele lasa de dorit :))))
Daca primesc ban nu imi pasa, dar inseamna ca sunteti o comunitate care permita ripul, si mai e si designer .. poate mai sunt lucrari care sunt ale mele, dar doar la alea m-am uitat, nu m-am uitat in tot portofoliu ca 99% mai gaseam!"

In caz ca are tupeul nesimtit sa stearga postul. Topic: [Please login or register to view this link]

Lucrarea asta nu e facuta de ea - [Please login or register to view this link] , nici macar de mine nu e, e facuta de un prieten pentru mine! Va dau in PM multe dovezii daca nu ma credeti .
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

:acceptat:

A primit ban permanent !


:tc:
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Reclamatii & plangeri”