[Reclamatie STAFF] Aneimar

Aici puteti reclama un membru al staffului daca aveti impresia ca nu a procedat corect !
Forum rules
ImageImage


  • Pentru a face o Reclamatie unui membru din staff trebuie sa respecti urmatorul model:

Code: Select all

# Numele meu (de pe forum):
# Numele celui reclamat (de pe forum):
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul):
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact):
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !): 
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia):
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat):

Aveti grija cand creati un topic puneti la titlu [Reclamatie Staff] numele celui reclamat.
Aici se fac doar reclamatii catre membri staff-ului, pentru a reclama un utilizator pentru un post aiurea aveti butonul REPORT in COLTUL DIN DREAPTA JOS AL POSTULUI.
Cand faceti reclamatia sa aveti o dovada concreta.
Doar Fondatorii si Administratorii iau decizii in privinta sanctiunii persoanei acuzate.
Locked
User avatar
Swedian
Membru
Membru
Posts: 1
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

# Numele meu (de pe forum): Nabo Nabebtzi
# Numele celui reclamat (de pe forum): Aiemer
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul): Ieri pe la 23 si ceva...
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact): Bun, ieri am cautat mai multe comunitati de gaming sa-mi afisez lucrarile ceea ce o pot dovedi , am gasit si comunitatea asta si mi-am facut portofoliu : [Please login or register to view this link] peste 30 de minute primesc ban pe forum permanent cu motiv dublu cont'... intru pe ts sa vad care e problema si primesc si acolo ban permanent de la Aimer pe motivu din poza.
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !):
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia): Bun , stiu ca e fondator dar cred ca ma confunda mi-am mai facut un cont si i-am dat mesaj pe forum sa-mi trimita ceva date de contat sa vorbim totusi am primit iar ban ... vreu sa ma lamuresti de ce ma banezi cu aceste motive ..
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat): Nimic.

..


Image

Image
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Pana ajunge Atti de la munca iti voi explica eu !

Pentru ca esti Crys ! Sa spun ce a facut Crys ? Nu cred ca mai e nevoie . Ne-ai mintit de prea multe ori , noi ne-am dat seama ca ne minti , te-am lasat sa vedem pana unde poti ajunge . Insa cu lucrarile si nickul furate altei persoane nu ne asteptam .
Pe ts dc acel motiv !? Pentru ca nu te crede nimeni ca esti fata ceea ce vrei tu sa pari .
Ai ban si pe asta pentru mai multe conturi !


:tc:
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Reclamatii & plangeri”