[Reclamatie Membru] RyO*

Aici puteti reclama un membru al staffului daca aveti impresia ca nu a procedat corect !
Forum rules
ImageImage


  • Pentru a face o Reclamatie unui membru din staff trebuie sa respecti urmatorul model:

Code: Select all

# Numele meu (de pe forum):
# Numele celui reclamat (de pe forum):
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul):
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact):
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !): 
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia):
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat):

Aveti grija cand creati un topic puneti la titlu [Reclamatie Staff] numele celui reclamat.
Aici se fac doar reclamatii catre membri staff-ului, pentru a reclama un utilizator pentru un post aiurea aveti butonul REPORT in COLTUL DIN DREAPTA JOS AL POSTULUI.
Cand faceti reclamatia sa aveti o dovada concreta.
Doar Fondatorii si Administratorii iau decizii in privinta sanctiunii persoanei acuzate.
Locked
User avatar
Selleya ❀♡
Membru
Membru
Posts: 988
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 27
Status: Offline

6 years ago

# Numele meu (de pe forum): BlackRose
# Numele celui reclamat (de pe forum): RyO*
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul): Sat Oct 07, 2017 7:33 am)
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact): Vine el pe forum si spune "p*m" si nu e prima data cand injura. Eu propun sa primeasca remove pe PGL + ban permanent deoarece toata lumea s-a saturat de el ( plangeri despre el ) si mereu nu se linisteste cand primeste unban. El tot pe a lui o tine, adica sa injure fara motiv + ce ati patit ma LaUR, Aneimar? Parca nu va placea ca cineva sa injure pe chat forum si trebuie sa fim o comunitate serioasa ca altfel vine un membru nou si el apoi ce zice?
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !):
Image
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia): Sa se ia masuri in privinta lui, ca deja m am saturat sa vad pe forum cum injura el si nu e prima data. :) Pana si ftw, DSandu si altii s-au saturat de el.
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat): Sa fie banat si sa nu mai primeasca unban, ca el tot persista cu acel limbaj de needucat.
User avatar
RyO*
Membru
Membru
Posts: 24
Joined: 6 years ago
Location: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Age: 28
Status: Offline

6 years ago

:pro: partikip =))
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

:contra:

A primit unban ca să-și poată facă treaba pe pgl (banlist etc) pe TS e altă treabă nu are treabă cu forumul, îl puteți muta de pe canal dacă vă deranjează ryo

Normal că înjură și se enervează dacă este instingat la ceartă

Pana la urma de ce sa primeasca ban pe pgl ? Uite ca la faza asta chiar m-am suparat pe tine . Nu-mi plac rautatiile astea avand in vedere ca ryo imi este prieten bun . Mare lucru. *plm* hai sa-i dam si lui laur ban ca a zis ieri plm :atti :atti
Last edited by ForTzaSteaua 6 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
RyO*
Membru
Membru
Posts: 24
Joined: 6 years ago
Location: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Age: 28
Status: Offline

6 years ago

Exact. Si nu am injurat pe nimeni
User avatar
Selleya ❀♡
Membru
Membru
Posts: 988
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 27
Status: Offline

6 years ago

Albatraoz wrote::contra:

A primit unban ca să-și poată facă treaba pe pgl (banlist etc) pe TS e altă treabă nu are treabă cu forumul, îl puteți muta de pe canal dacă vă deranjează ryo

Normal că înjură și se enervează dacă este instingat la ceartă
Nu ma intereseaza , Albatraoz, daca o luat unban sa se linisteasca odata cu limbajul asta. :60: Tu vrei ca toata lumea sa injure pe forum sa ne bagam fiecare cucul ? Hai las-o balta ! Si nu conteaza ca o injurat pe cineva sau nu.... dar putin respect fata de Fondatori , Administratori chiar si de comunitate. Putea sa spuna altfel fara sa injure deoarece nu are cei 7 ani de acasa.
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Nu și-a băgat nimeni cucul în forum . El doar glumește, dar îl instingi la ceartă . Puteai foarte bine să aștepți să-i dea cineva o atenționare și se încheia discuția .

Nu o înjurat pe nimeni . ''Plm'' spune oricine :)) nu e motiv de ban șu nici de reclamație .

Și prin 'nu ma intereseaza' reiese si comportamentul tau . Pentru ca nu-mi spui doar mie ca nu te intereseaza ci spui si la fondatori . Scz de post-hunt dar eu vr dreptate nu să primească ban dintr-un așa motiv :46:
User avatar
RyO*
Membru
Membru
Posts: 24
Joined: 6 years ago
Location: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Age: 28
Status: Offline

6 years ago

Ryo ma numesc
si din suflet va iubesc
Rose a venit sa planga,sa imi dea ban dar am 100
Ca imi bag ... Unde vreau
Si plange ca ban nu iau
Eu zic sa se potoleasca
O vena sa nu-i plezneasca. =))
User avatar
Lavy78
Administrator
Administrator
Posts: 2565
Joined: 8 years ago
Location: RO
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

A primit ban permanent pentru limbaj si batjocura .

:acceptat:

:tc:
Image
Locked

Return to “Reclamatii & plangeri”