[Pareri Staff] August 2017

Pepisor
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 1888
Joined: 8 years ago
Location: Vișeu de Sus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

6 years ago

Image

(c) FuNcKer. - Hmm, cu se incep ? Este o persoana incredibila. Fara tine comunitatea asta nu ajungea unde este acuma si iti multumim pentru asta. Chiar daca in ultimul timp nu am prea discutat, sper ca inca ne respectam reciproc. Respect :)
Aneimar - Atti, nu stiu ce m-as face eu fara tine. Este o persoana foarte speciala pentru mine care tot timpul m-a ajutat in tot ceea ce am vrut sa fac si m-a sustinut in acelasi timp. Ma bucur enorm ca am avut ocazia sa te cunosc si ca am putut sa fim chiar colegi in trecut. Multumesc pentru tot :*
LaUR SNG - Iubirea meaa <3 Nici nu stiu ce sa spun. Nu prea am cuvinte sa-ti spun cat de mult insemni pentru mine. Fara tine nu eram pe comunitatea asta ( sti asta ). Tu ai fost si vei ramane ca un frate mai mic pentru mine orice s-ar intampla. I love you <3


Image

Lavy78 - Esti o persoana muncitoarea si o prietena foarte buna. Ma bucur ca ai ajuns atat de sus. Chiar ca ne-am mai "certat noi " :)) , ramai o persoana foarte draga mie. Te pup <3
DSandu - Danii, esti incredibil. Muncesti mult, atat pentru comunitate cat si pentru servere. Nu stiu daca reuseam sa ma reintorc fara ajutorul tau. Este un om foarte important pentru mine, o persoana la care tin foarte mult si stii asta. Ma bucur enorm ca am reusit sa te cunosc :)


Image


-


Image

Ad0NiS - Un baiat de treaba. Putin cam inactiv, dar isi merita gradul.
Alex Boxer - Aymeruuul meu :)) Esti super tare, esti muncitor si glumet. Ma bucur ca te cunosc :>
PsihǾlǾgul - Ma inteleg bine cu el, doar ca este cam inactiv.
DiamondApple - Baiat de treaba, frumusel, cat decat :))
dragos.bulgaru11 - Am mai avut noi antecedente pe server, dar tot ramane un baiat de treaba si muncitor :)


Image

Sorin. - Heey, my brother. Foarte bun omul si de treaba. Ma bucur ca ai revenit :)
-[N!cola$]- - Febletea mea <3 Un baiat super de treaba cu care ma inteleg nemaipomenit de bine. Ma bucur ca a intrat la noi in staff si sper sa-si continue activitatea :)


Image

Sorin. - Mai sus !
Pepisor - :44:
★SmokeWeed★ - Un designer foarte priceput. Pentru inceput ai niste creatii de nota 10+ , continua ceea ce faci si vei ajunge mare <3
Locked

Return to “Pareri Staff - August 2017”