[Interviu] |Stix| [ Anntonia ]

Locked
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

8 years ago

Interviu luat lui |Stix| de catre LaUR SNG !

I.LaUR SNG: Buna seara !
R.|Stix|: Deasemeni

I.LaUR SNG: Esti de acord cu acest interviu ?
R.|Stix|: Desigur :)

I.LaUR SNG: Ce varsta ai ?
R.|Stix|: 19 ani am varsta

I.LaUR SNG: Ai multi prieteni ?
R.|Stix|: Da am foarte multi prietenii !

|Stix|: Trebuie sa zic si cat?
LaUR SNG: Daca doresti da .

R.|Stix|:Am asa prin Bucuresti vreo 10 care ii cunosc, 2 prin Brasov, 10 prin Baia-Mare, 9 prin Bacau si mai multii din orasul meu Galati .

I.LaUR SNG: Ai incredere in ei ? :)
R.|Stix|: Am foarte mare incredere in ei, deoarece m-au ajutat mereu cand am avut necazuri si mi-au fost alaturi la bine si la rau ca niste "frati / surori" .

I.LaUR SNG: Ce necazuri ai avut ? Asta daca poti spune !
R.|Stix|: Pai, cand avem 14 ani unii incepeau sa-mi zica ca sunt ochelarista, tocilara si altii care le-au fost mila de mine m-au ajutat . Sunt mai multe deocamdata atata.

I.LaUR SNG: Esti sensibila ?
R.|Stix|: Da sunt foarte sensibila cand ceva nu-mi convine de exemplu sa fiu batjocorita, luata la injuraturi si uneori mai pun la suflet cand cineva imi zice ceva .

I.LaUR SNG: Cum ai ajuns pe CSGamers ?
R.|Stix|: pai, pe CsGamerS am ajuns de la un Radio Bandit cand au zis ca faceti tot feluri de lucruri si am zis sa intru umpic pe Forumul vostru. Cand am intrat am zis sa stau pe aceasta comunitate deoarece e o comunitate cu un staff foarte maturi / glumeti.

I.LaUR SNG: Ce iti place cel mai mult pe acest forum ?
R.|Stix|: Imi place cel mai mult ca aveti un Forum ordonat totul pus la punct !!

LaUR SNG: Iti multumesc penrtu acest raspuns !

I.LaUR SNG: Ce ai schimba la el ?
R.|Stix|: Daca ar fii dupa mine as schimba PRO, CONTRA ca as dori sa incercam ceva nou pe Forum, bannere, mini-banner .

I.LaUR SNG: Ce parerea ai de staff-ul acesteia ?
R.|Stix|: pai, sa o luam asa incetul cu incetul : LauR e un baiat de treaba, prietenos, glumet,matur cand intrece orice masura la gluma se opreste nu mai zice nimic. CataCata: La fel e un baiat glumet, prietenos, matur . unknown , Funcker, si altii din staff sunteti de nota 10 n-am ce sa va reprosez adica voi aveti o limita la glume / injuraturi etc.

I.LaUR SNG: Persoana cu care te intelegi cel mai bine pe forum ?
R.|Stix|: Persoana cu care ma inteleg cel mai bine sunteti toti din staff de la Fondator pana la V.I.P !!

I.LaUR SNG: Crezi ca Dumnezeu exista ?
R.|Stix|: Da cred in D-zeu si voi crede mereu in el am facut si un post cu asa ceva !! Nu fac roman ! ;)

I.LaUR SNG: Cum te vezi in viitor ?
R.|Stix|: Pe Forum sau in viata sociala. Daca da, in viata sociala eu o sa ma cred in viitor ca o sa fiu o chelnerita foarte buna si chiar si barmanita, ca am potential in asa ceva .

I.LaUR SNG: Iti multumesc pentru acest interviu !
R.|Stix|: Nu. Eu va multumesc pentru acest interviu pe care mi l-ati oferit ! ;)

I.LaUR SNG: O seara frumoasa iti doresc ! :)
R.|Stix|: deasemenea la fel !!
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Interviuri utilizatori”