[Pareri Staff] - Aprilie - 2016

Locked
User avatar
M.Cosmin
Membru
Membru
Posts: 1013
Joined: 8 years ago
Location: Buenos Aires
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. -
-LaUR SNG- -
exuto. -
bo0gHy ♔ -
Attil4S -


Image
Pepisor -
M.Cosmin -
# vasko. -
# King -


Image
VenoX -
Spiridus97 -


Image
! Manticore ♛ -
Sami -


Image

pitbull. -
ReeDxX -
Barlap -
FreshXL -
Gabitu -


Image
Mrs.Stiix
VenoX -
! Manticore -

  • Pentru a copia modelul de mai sus, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Code: Select all

center][img]http://s10.postimg.org/g9o2cpalh/Fondator.png[/img]
[b][color=#FF0000](c) FuNcKer. -
-LaUR SNG- -
exuto. -
bo0gHy ♔ - 
Attil4S - [/color][/b]

[img]http://s27.postimg.org/ks6qvoatr/Administrator.png[/img]
[b][color=#0000FF]Pepisor -
M.Cosmin -
# vasko -
# King -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/Co-Administrator.png[/img]
[b][color=#990000]VenoX -
Spiridus97 -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/Super%20Moderator.png[/img]
[b][color=#006600]pingeR. - 
Sami -[/color][/b]

[img]http://s16.postimg.org/cpresi7hd/Moderator.png[/img]
[b][color=#009900] ! Manticore
pitbull. - 
ReeDxX - 
Barlap -
FreshXL -
Gabitu -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/GFX.png[/img]
[b][color=#93138b] Mrs.Stiix
VenoX
! Manticore [/color][/b][/center]
User avatar
Sensitive !
Membru
Membru
Posts: 889
Joined: 8 years ago
Location: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 27
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - De treaba
-LaUR SNG- De treaba
exuto. - De treaba
bo0gHy ♔ - De treaba
Attil4S - De treaba


Image
Pepisor - De treaba
M.Cosmin -
# vasko -
# King - De treaba


Image
VenoX - De treaba
Spiridus97 -


Image
pingeR. -
Sami - Nu cunosc pare te treaba si cu experienta


Image
! Manticore- GFX POWER
pitbull. -
ReeDxX -
Barlap -
FreshXL -
Gabitu -


Image
Mrs.Stiix - Gagica ea asa.
VenoX - x2
! Manticore
User avatar
Manea Andrei
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 308
Joined: 8 years ago
Location: Pomarla, Botosani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - E de treaba omul, se implica, imi placea cand faceam acu ceva timp 'slujbele' de pe skype :)) sau cand mai comandam sicrie. PS: Imi esti dator cu un sicriu cu blana de sarpe. :))
-LaUR SNG- - Respect Laur... la varsta ta stii multe si imi place ca ai ambitie si pui suflet in ceea ce faci, succes in continuare.
exuto. - Nu prea am ajuns sa-l cunosc atat de bine, dar este matur, serios, acum insa din pacate cam inactiv..
bo0gHy ♔ - Boghita asta, ce sa zic de el, nu prea am mai vorbit, ultima oara vorbeam cu el despre fetele de prin clasa la el sau din liceu :)) oricum, de treaba, serios, si respectuos!
Attil4S - Un om matur, de treaba si se implica in ceea ce face, uneori insa nu-mi place ca renunta... renunta la ceea ce face si nu e bine, mereu trebuie sa incerci sa mergi mai departe, oricat de greu ar fi.


Image
Pepisor - Pepicaaa, te stiu de prin ucs, de treaba, am tinut o perioada legatura dar dupa nu am mai vorbit, oricum dupa cum stii nu mai sunt cu Loredana =]] acum poti sa te dai la ea, eu o vreau pe varta insa :-? om de treaba, serios.
M.Cosmin - Cel mai bun prieten pot sa zic, ma inteleg foarte bine cu el, un om de incredere, insa din pacate mai are multe de invatat, o sa-i zic eu lui in privat la ce ma refer.
# vasko - Nu te cunosc, imi pare rau.
# King - Din ce am vazut pe chat, nu prea imi place atitudinea ta...


Image
VenoX - Om serios, ai progresat in photoshop destul de mult. (sper sa nu te confund cu alt cineva)
Spiridus97 - Nu te cunosc...


Image
pingeR. - Nu te cunosc...
Sami - Nu te cunosc...


Image
! Manticore - isi face treaba
pitbull. - Nu te cunosc...
ReeDxX - Nu te cunosc...
Barlap - Nu te cunosc...
FreshXL - Nu te cunosc...
Gabitu - Nu te cunosc...


Image
Mrs.Stiix - Imi place cum lucrezi in photoshop, si tine minte, invata mereu ceva nou, nu ramane pe loc doar asa vei reusi sa progresezi si sa ajungi acolo unde doresti, iar daca vrei sa faci profit din asta, incearca sa te axezi mai mult pe partea de WebDesign. Succes in cariera.
VenoX - Am mai spus.
! Manticore - Am mai spus.
» Accesele mele in decursul timpului:
[spoiler]Super-Moderator,
Moderator,
Moderator Ajutator,
GFX-Team,
Manager Server,
V.I.P
[/spoiler]
» Alaturi de voi in fiecare an:
[spoiler]Image[/spoiler]
»Semnatura:
[spoiler]Image[/spoiler]
Pepisor
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 1888
Joined: 8 years ago
Location: Vișeu de Sus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Nu am cuvinte să spun ceva despre el . Este o persoană care sincer mă miră câte face pentru noi şi pentru comunitatea noastră. Chiar dacă mulţi nu-şi dau seama cât munceşti ca să ţi comunitatea asta pe picioare. Jos pălăria !
-LaUR SNG- - Lauricăă, my babe :X Motivul pentru care am venit pe această comunitate. Eşti cea mai importanta persoană pentru mine din această comunitate ( fară supărare ceilalţi ;)) ). Eşti persoana care tot timpu' când am fost trist şi când chiar am vrut să renunţ la tot m-ai făcut să mă gândesc la tot ce pot pierde şi să mă faci fericit . Pentru mine, eşti ca un frate mai mic şi sper să rămână aşa . :* Pe lângă asta, la vârsta ta faci lucruri pe care multă lume nu le poate face la vârste mai înaintate. Să nu te schimbi şi să rămâi cum eşti. :****
exuto. - Băăi, mai şti când la început ne certam din motivul designului ? ( când ne certam cine îi mai bun etc.. ? ) :)) Îmi pare rău că s-a întâmplat asta dar aşa te-am putut cunoaşte mai bine si să-mi dau seama ce fel de om eşti . Eşti o persoană de treabă, matură şi care ţine la noi şi la comunitea asta.
bo0gHy ♔ - Bă Booghy :)) Ce să zic despre tine ? Nu pot să spun nimic în afară că eşti o persoană super de treabă care munceşte, atât la forum cât şi la server. Sper să rămânem tot aşa preteni cum suntem :o3
Attil4S - Nu ştiu dacă realizezi, dar pentru mine ai un respect incredibil de mare. Ne cunoaştem de pe ucs şi mă bucur enorm că am ajuns să ne întâlnim aici , pe csg. Eşti o persoană care are toate calităţile care trebuie să le ai pentru a conduce o comunitate. Ai o gândire incredibil de bună, eşti matur, serios când trebuie, glumeţ când trebuie . Mă bucur enorm că ai atâta încredere în mine şi că ne respectăm reciproc. Pentru mine eşti ca un frate mai mare. Pwp :*


Image
Pepisor - :pepisor
M.Cosmin - De când ai venit pe comunitatea asta am ştiut că o să ajungi foarte sus, ţi-am şi spun asta ;)) Eşti printre persoanele mele preferate de pe această comunitate . Mă bucur că ne-am cunoscut şi că ne înţeleg aşa de bine. Pentru mine eşti ca un frate pe care-l respect incredibil de mult. :3 Nu ştiu dacă şti, dar am o incredibilă de mare în tine şi în tot ceea ce faci . Pe lânga asta, îţi mulţumesc că eşti alături de noi , cu comunitatea şi de mine cu server. Sper să rămânem tot aşa de apropiaţi :*
# vasko - Nu am avut foarte multe tangenţe noi doi dar am văzut în tine ceva ce nu credeam că o să văd. Meriţi gradul din plin şi sper să continui să fi la fel, să nu te schimbi ! :o3
# King - Uite mă la cine am ajuns :)) Bă, noi am avut certuri şi tot felu' de confincte tâmpite dar am trecut peste şi vreau să-ţi spun că, orice ar zice alţii , meriti gradul pe care-l ai. De când ai venit pe comunitate am văzut cât munceşti şi cât suflet pui în ceea ce faci . Continuă tot aşa ;)


Image
VenoX - La început când ai venit pe csg am văzut o activitate foarte mare şi de aceea ai acest grad . Eşti o persoană care ştie ce are de făcut doar că în ultimul timp ai cam scăzut din activitate, sper să rezolvi probleme care le ai şi să revii în forţă :3
Spiridus97 - Nu prea am vorbit noi 2 dar după cât am văzut eşti o persoană de treabă şi pricepută în domeniu . KW!


Image
pingeR. - Un singur cuvât : " Fals " :)
Sami - Samică :3 Noi ne cunoaşte de un car de timp. Eşti o persoană super de treabă cu care mă înţeleg extraordinar de bine . Mă bucur că eşti aici ,cu mine pe CSG ! Mai ţi minte când ţi-am spus pe ucs că eşti ca un frate pentru mine ? Sper că nu ai uitat asta :fun :*


Image
! Manticore - Nu o să spun multe lucruri depre tine. O să fiu scurt şi la obiect ! Continuă să faci ceea ce faci pentru că o faci bine. Bravo ! ;) :3
pitbull. - Cam inactiv :)
ReeDxX - La fel !
Barlap - Ţi-ai mai revenit puţin ca şi activitate dar se poate şi mai mult .
FreshXL - Se poate şi mai mult .
Gabitu - :pepisor


Image
Mrs.Stiix - Uite că am ajuns şi la tine pisi :* :)) Deci nu-mi vine să cred că ne înţeleg aşa de bine :o3 Sper că o să continuăm să fim la fel de buni prieteni şi să rămâi alături de noi cât mai mult timp. Pe lânga asta, ai talent în design , să nu te laşi de asta ;)
VenoX - :pepisor
! Manticore - :pepisor
User avatar
Hr.KiLL3R
Membru
Membru
Posts: 16
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

8 years ago

center]Image
(c) FuNcKer. - E cel mai tare fondator de pe comunitate !
-LaUR SNG- - Prietenul meu de o viata.
exuto. - Se implica dar nu prea il vad.
bo0gHy ♔ - Se implica in multe topicuri.
Attil4S - E foarte de treaba mai ales ca a adus multe servere.


Image
Pepisor - Imi place cum se implica in scoala designerilor.
M.Cosmin - Il vad activ, dar nu il prea vad pe team speak 3.
# vasko - # vasko :) imi place avatarul lui.
# King - #King a adus 2 servere de mix.


Image
VenoX - Nu il stiu.
Spiridus97 - Cine-i asta?


Image
pingeR. - Nu prea stiu moderatorii.
Sami -


Image
! Manticore
pitbull. -
ReeDxX -
Barlap -
FreshXL -
Gabitu -


Image
Mrs.Stiix - Nu prea s ocupa.
VenoX -
! Manticore - Il vad activ.
[/center]
User avatar
vasko.
Membru
Membru
Posts: 617
Joined: 8 years ago
Location: Iasi, Miroslava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Prietenul meu de o viata, chiar de noi ne mai certam suntem prieteni si asa vom ramane. E al doilea frate a meu mai mare, si ma ajuta cu orice. Ii multumesc ca ma adus pe aceasta comunitate frumoasa si sa imi fac prieteni noi.
-LaUR SNG- - prima data nu stiam ca vom devenii prieteni, si lui ii multumesc ca ma intelege. Suntem aproape de aceeasi varsta, si ne intelegem de minune. respect :X
exuto. - exuto si el este la fel ca Laur, numai ca revino printre noi cat mai repede posibil.
bo0gHy ♔ - este si el un baiat de treaba
Attil4S - este moldovean de al meu si de a lui Funcker, il respect pentru tot ceea ce face pentru noi :*


Image
Pepisor - primadata cand sa vin pe comunitate, l-am vazut un om dur, dar ma bucur pentru ca a vazut ceva in mine care nu multi au vazut. Si el face foarte multe lucruri si il respect pentru efortul depus pentru noi :*
M.Cosmin - Cosmin e fratele meu, ma inteleg de minune cu el, cu el vorbesc cel mai mult, il respect pentru tot ceea ce face. Il iubesc pe fratele meu :* ( acum zi ca is gay nu :)) )
# vasko - baiat de treaba si el :))
# King - Cata asta e smecher el asa :)) . Primadata ne intelegeam si noi, dar de la un timp s-a fiert apa :)). Oricum acum ma inteleg cu el, baiat de gasca, glume :D


Image
VenoX - imi place ca munceste
Spiridus97 - nu prea vad activitate, oricum baiat de treaba


Image
pingeR. - sa o indrepte :))
Sami - Baiatul asta face prea multe, este activ, il respect pentru tot ceea ce face. vezi sa editati asta, ca el trebuie sa fie co


Image
! Manticore- activ, un designer bun
pitbull. - nu ma e, prieten cu mine
ReeDxX - activitate 0
Barlap - un prieten bun, ne cunoastem de ceva vreme. frate de al meu
FreshXL - salut
Gabitu - salut


Image
Mrs.Stiix - o fata cusmecade, ma bucur ca este la noi pe comunitate :* :X
VenoX ---
! Manticore ----
User avatar
# King
Membru
Membru
Posts: 1069
Joined: 8 years ago
Location: Braşov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Este un om de nota 10, un bun conducator si un bun organizator , intelegator cand e cazul si foarte prietenos . Am vazut ca doreste sa dezvolte comunitatea cat mai mult, iar asta apreciez la el cel mai mult.
-LaUR SNG- - In viata mea nu am vazut o persoana atat calma si intelegatoare cum este Laur . Este persoana de care nu as vrea sa o dezamagesc niciodata ! Un om extraordinar , de treaba , merita toate laudele si respectul meu pentru munca care o depune pentru acest forum si nu numai asta .. ne cunoastem de ceva timp , ne-am inteles bine din totdeauna ( chiar daca ne mai "batem" noi cateodata el este fratele meu la si la bine si la greu :* ! Mi-as dorii sa fie fratele meu mai mic in realitate :x , ai tot respectul meu :* . :)
exuto. - Il cunosc de mult timp , un baiat linistit care isi face treaba , asteptam sa te reintorci in forta :X
bo0gHy ♔ - Despre tine cred ca nu am ce sa ma zic pentru ca ti-am cam zis tot in trecut ... mereu o sa fii pentru mine "cumnatelul" meu si ma bucur ca suntem prieteni si sper ca prietenia noastra sa fie una de durata :X
Attil4S - Respect pentru faptul ca ai fost si esti cu noi mereu ! + ajutorul pe care ni-l oferi ! Esti o persoana de nota 10000+ , de la el am învăţat şi o să mai invat multe lucruri. ! La fel cum am zis si la laur ai tot respectul meu :*


Image
Pepisor -
M.Cosmin - Ce să zic.. un tip foarte de treabă.. chiar daca ne mai certam noi câteodată .
# vasko - Fratiorul meu si la bine si la greu , ne cunoastem de cand sunt eu pe comunitate , un baiat linistit care isi face treaba .
# King -


Image
VenoX - E un tip foarte ok, îşi face treabă.. nu se bagă in certuri.. sper să rămâi alături de noi.
Spiridus97 - Cel mai bun prieten pot sa zic, ma inteleg foarte bine cu el, un om de incredere, cu el am un server in comunitate si curand o sa avem mai multe :*


Image
pingeR. - Inainte cand am venit eu pe comunitate erai un om minunat si cu tipul te-ai schimbat in rau inloc sa te schimbii in bine .
Sami - Eşti o persoană super de treabă , ne intelegem foarte bine ... mai ales ca am fost amandoi pe (ucs) , aici iti este locul si familia :D :*


Image
! Manticore - Designerul meu . :X
pitbull. - Inactiv de ceva vreme .
ReeDxX - La fel si el .
Barlap - Incearca si el sa faca ce poate ... mai baga activitate fratee :))) :*
FreshXL -Nu te cunosc ...sorry !
Gabitu - Nu te cunosc ...sorry !


Image
Mrs.Stiix - Imi place de tine cum lucrezii , imi place ca mereu iti schimbi lucrarile si ca incerci sa faci si tu cat de cat ceva nou ... de prima data cand te-am vazut am zis "Fata asta va fi designerul nostru " .. imi place cum lucrezi ... super tine-o tot asa :X
VenoX - :atti
! Manticore - :pepisor
User avatar
EPIKAL
EPIKAL DESIGN
EPIKAL DESIGN
Posts: 356
Joined: 8 years ago
Location: CRAIOVA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:
Status: Offline
Romania

8 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Il stiu de mult pe Funcker auzisem de el ca "Hacker" :)) Oricum e baiat de treaba atata timp cat oferi ce vrei sa primesti si anume respect .
-LaUR SNG- - (Feblete) dap nu am cuvinte , Laur e nr 1 din prietenii mei de pe comunitati .. un baiat de nota 10 .
exuto. - Prieteni vechi nu am prea vb in ultimu timp dar oricum baiat bun.
bo0gHy ♔ - Femeia mea :)) cunostinte foarte vechi sunte mai mosi asa noi dar mereu ne-am inteles bine mai putin cand ma insela cu altu :))
Attil4S - stie ce face , respecta regulile , se pricepe la phpbb3 si multe altele , tot respectu .

Pe restu nu o sa ii mai pun pentru ca nu ii cunosc , sau ii cunosc de foarte putin timp si nu are rost .
Oricum nu ma suparat nimeni pana acum am o parere buna despre toti .
Locked

Return to “Pareri Staff - Aprilie 2016”