[Pareri Staff] - Iunie - 2016

Locked
User avatar
Sorin.
Membru
Membru
Posts: 1128
Joined: 8 years ago
Location: 127.0.0.1
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline

7 years ago

Image
(c) FuNcKer. -
-LaUR SNG- -
exuto. -
bo0gHy ♔ -
Attil4S -


Image
! Manticore ♛ -
Pepisor -
vasko. -


Image
M.Cosmin -
Sorin. -


Image
Barlap -
Aizen -
ReeDxX -


Image
CRML -
Lavy78 -
DSandu -
p1ticuts.wOw ~ -
DrWhat -
-


Image
Pepisor -
ReeDxX -
Sorin. -

  • Pentru a copia modelul de mai sus, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Code: Select all

[center][img]http://s10.postimg.org/g9o2cpalh/Fondator.png[/img]
[b][color=#FF0000](c) FuNcKer. -
-LaUR SNG- -
exuto. -
bo0gHy ♔ - 
Attil4S - [/color][/b]

[img]http://s27.postimg.org/ks6qvoatr/Administrator.png[/img]
[b][color=#0000FF]! Manticore ♛ -
Pepisor -
vasko. -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/Co-Administrator.png[/img]
[b][color=#990000]M.Cosmin -
Sorin. -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/Super%20Moderator.png[/img]
[b][color=#006600]Barlap -
Aizen -
ReeDxX -[/color][/b]

[img]http://s16.postimg.org/cpresi7hd/Moderator.png[/img]
[b][color=#009900]	CRML -
 Lavy78 -
DSandu -
p1ticuts.wOw ~ -
DrWhat -
 -[/color][/b]

[img]http://csgamers.ro/images/ranks/GFX.png[/img]
[b][color=#93138b]Pepisor -
ReeDxX -
Sorin. -[/color][/b][/center]
User avatar
Lavy78
Administrator
Administrator
Posts: 2565
Joined: 8 years ago
Location: RO
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Contact:
Status: Offline
Romania

7 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Nu ne prea cunoastem, am auzit ca este un bun hacker . Mi se pare un om de treaba, sper sa ne imprietenim .
-LaUR SNG- - :exe Pot sa zic ca ne cunoastem de mult timp, la inceput il vedeam drept baiatul cu un sfat bun, cu o vorba buna. Acum,dupa ce am venit aici, ne intelegem foarte bine, sper sa nu se supere pentru orice gluma sau greseala pe care o fac . Este un baiat super, mai ales la varsta lui .
exuto. - Nu ne prea cunoastem, sper sa apucam sa o facem intr-o zi .
bo0gHy ♔ - Dalmatianul :exe Are simtul umorului, serios majoritatea timpului, sta bine in functia lui . Ai grija sa nu te mai lasi asa repede .
Attil4S - Nu stiu . Nu am cuvinte care sa exprime bunatatea, experienta si...pur si simplu, stilul lui . Este un om foarte serios, isi face excelent datoria, amuzant cand trebuie . Nu stiu ce as mai putea spune, ne cunoastem de ceva timp si nici macar acum nu imi gasesc cuvintele . Nota 10 !


Image
! Manticore ♛ - Mantii :exe Un prieten bun, imi place ca avem lucruri in comun, isi face meseria,mai ales ca este nou in functie . Foarte bine, continua si vei castiga daca sti cum sa te comporti . Sper doar sa nu faca ca si restul, sa ajunga la functia "maxima" si sa plece . Succes !
Pepisor - Pepiii :3 .Putin cam inactiv, dar se intelege . Este un prieten bun, intelegator, intervine cand trebuie(mai are mici scapari), se comporta bine cu noii membrii . Ii sta bine, se ocupa . Multa bafta .


Image
M.Cosmin - Ne stim de mult timp, un baiat de treaba doar cand vrea, s-a schimbat putin de cand e aici . Sper sa isi revina la normal .
Sorin. - Un baiat de treaba,prietenos, ne stim tot de pe JB-ul de altundeva . E bine unde e acum, isi face treaba . Bafta !


Image
Barlap - Bârlăputz mic micut . Inactiv, nu am apucat sa facem cunostinta . Sper ca va sosi vremea . Sa te tii de treaba !
Aizen - (Numele tau imi aduce aminte de cineva dintr-un anime :exe ) Cam inactiv, nu ne prea cunoastem, sper sa intre mai des, cand are timp .
ReeDxX - Cel mai activ dinte Super M. , nu am prea vorbit . Momentan e OK, sper sa nu imi schimb parerea .


Image
   CRML - Un baiat "mijto" , sper sa ne cunoastem, mai ales ca suntem colegi de functie . Momentan mi se pare amuzant .
 Lavy78 - :fun
DSandu - Il vad inactiv, nu l-am vazut pe Chat ca sa imi pot face o mica parere despre el .
p1ticuts.wOw ~ - Il stiu de foarte mult timp,de pe JB de alt undeva , am incercat sa port o discutie cu el insa se pare ca nu isi aminteste de vechiul Doodie(de mine) , sau de vremurile petrecute .
DrWhat - E OK, de treaba . Nu am prea vorbit, poate in viitorul apropiat .
 -


Image
Pepisor - Dupa parerea mea, este cel mai bun dintre toti Designerii actuali . Nu am gasit un avatar mai bun facut de altcineva pe care sa mi-l pun in locul celui facut de el pentru mine .
ReeDxX - Lucra frumos, mai are de invatat, dar e spre calea cea buna .
Sorin. - De asemenea, lucra bine, insa intotdeauna exista un "dar" .

Va dau un sfat, nu va lasati daca lucrati bine, este ceva ce nu oricine poate face .
Image
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

7 years ago

Image
(c) FuNcKer. - Nu prea am ce spune despre el, pare el misterios asa dar daca il inviti la un cs imd te infratesti cu el.
-LaUR SNG- - Image asa cum ii zic eu a devenit ca si un frate pentru mine...foarte activ stau mereu pe ts cu el
exuto. - Nu prea l-am vazut asa pe forum dar sper sa am placerea sa-l cunosc.
bo0gHy ♔ - Il cunosc in proportie de 60%, si din cate stiu isi da interesul pentru comunitate.
Attil4S - Activ pe forum insa nu il prea cunosc, sper sa ne cunoastem curand


Image
! Manticore ♛ - Tip de treaba, activ pe forum , n-am ce sa zic.
Pepisor - Nu prea l-am mai vazut in ultima vreme, a facut cerere pentru ca avea probleme....
vasko. - Pe Image il simpatizez, el e cel care m-a adus pe comunitate. Si el de asemenea foarte activ.


Image
M.Cosmin - Nu il cunosc, nu prea l-am vazut activ.
Sorin. - Pe sorinache il cunosc destul de bine , l-am ajutat cu diverse probleme si stiu ca este un om de incredere.


Image
Barlap - Cauti un scripter sa te ajute cu serverul sau pe cineva pe care sa-l poti chema oricand la o bere sau la o partida de cs 1.6 atunci Image este persoana potrivita!!!
Aizen - Activ, dar nu-l prea cunosc
ReeDxX - Nu prea l-am vazut asa activ, sper sa il cunosc curand.


Image
CRML - Nu il cunosc
Lavy78 - Am vazut ca este de treaba din cate am citit pe chat-ul comunitatii.
DSandu - Omul meu de baza, de asemenea verisorul meu preferat Image este destul de activ pe forum si este un scripter in devenire.
p1ticuts.wOw ~ - Nu prea este activ pe forum , dar este un baiat de treaba n-am ce zice.
DrWhat - Nu il cunosc
-


Image
Pepisor - Cel mai bun designer la ora actuala
ReeDxX - Nu prea sunt impresionante operele sale.
Sorin. - Bunicel in ceea ce face.
Locked

Return to “Pareri Staff - Iunie 2016”