[Vand] 3 Cont-uri Steam

Vrei sa vinzi ceva anume? O poti face aici, printr-un simplu topic.
Locked
User avatar
IoNuT GFX
Membru
Membru
Posts: 23
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

ø Modalitate de contact (Y!m / Skype): ionut.rogame2000 / PM
ø Produs(e) scoase la vânzare: 3 Cont-uri Steam
ø Preţul produsului(elor): Las mai jos mai multe detalii cu pret-urile fiecarui cont
ø Poze produs(e): Mai jos vedeti detaliile respective
ø Metodă de plată: Paysafecard / PayPal
ø Alte specificaţii: Nu ofer primul,mai ales teparilor
ø Detalii cont-uri
ø Primul cont : [Please login or register to view this link] pe cs:go are rank silver elite,itemele din inventar fac 2,5 euro - pret 50 lei/10 euro
ø Al doilea cont : [Please login or register to view this link] pe cs:go are rank lem,5 ani vechime,25 jocuri faine - pret 50 lei/10 euro
ø Al treilea cont : [Please login or register to view this link] - pret 25 lei/5 euro
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Nu știu ce să zic. Primul cont are multe jocuri care costă destul de mult, mai exact ai 150 și ceva de jocuri (payday, csgo, cs, gta, ets, arma , gta v etc) . 10e e un preț exagerat de mic + dacă dai un ticket îți iei contul înapoi foarte ușor .
User avatar
IoNuT GFX
Membru
Membru
Posts: 23
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Nu fac d.astea,si le dau asa de ieftin pentru ca vreau sa scap de el + nici numai am facturi la el ca sa l recuperez daca dau ticket :))
Care vrea sa mi dea PM.
Pepisor
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 1888
Joined: 8 years ago
Location: Vișeu de Sus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

6 years ago

Accepti 10 euro digi ?
User avatar
IoNuT GFX
Membru
Membru
Posts: 23
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Doar paysafecard/paypal.
Si de mentionat nu ofer primul,am bagat peste 100 euro in acest cont si nu ma risc.Nu mi pasa ca aveti grad sau ceva.
Care doreste PM/REPLY
User avatar
FD_God
Membru
Membru
Posts: 11
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

IoNuT GFX wrote:Doar paysafecard/paypal.
Si de mentionat nu ofer primul,am bagat peste 100 euro in acest cont si nu ma risc.Nu mi pasa ca aveti grad sau ceva.
Care doreste PM/REPLY
Pe primul cont daca ai fi cumparat toate jocurile la cel mai ieftin pret (in timpul reducerilor) ar fi trebuit sa bagi minim 250 de euro (jocurile fara reduceri de pe contul ala valoreaza 1000 de euro in momentul asta).
Pe al 2-lea cont daca ai fi cumparat toate jocurile la cel mai ieftin pret ar fi trebuit sa bagi 35 de euro (fara reduceri ar fi trebuit 150)

Este imposibil sa le valorezi pe ambele la 10 euro , e clar scam , in plus primul cont e contul tau , de ce ti-ai da propiul cont in care ai bagat sute de euro pe 10 euro?

edit : uitati ce am gasit pe alt forum , aruncati o privire la reputatia lui [Please login or register to view this link]
uitandu-ma pe alte forumuri observ ca el "isi vinde conturile" la super preturi inca de la mijlocul lui 2016 si vad ca inca e contul lui.
Pepisor
Membru Fidel
Membru Fidel
Posts: 1888
Joined: 8 years ago
Location: Vișeu de Sus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline

6 years ago

:tc: Ca sa evitam scamul.

Locked

Return to “Vand”