[PGL] BAN primit pe nedrept

..:: In aceasta sectiune discutam despre server cat si problemele acestuia care trebuie rezolvate intr-un timp cat mai scurt ::..
Forum rules
Image
Locked
User avatar
septimiu.banc
Membru
Membru
Posts: 3
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Buna seara,

Code:
# Numele meu (de pe forum): pe forum septimiu.banc ... in joc nickname cu care am primit ban WarGods Player
# Numele celui reclamat (de pe forum): nu cunosc care a fost .. era on maxx si leonard si PGL Dany si inca unu sau doi dar care nu cred ca sunt admini.
# Data si ora (cand s-a intamplat incidentul): 05.11.2017 ora 20:50 aproximativ
# Descrierea faptei (Ce s-a intamplat mai exact): Am primit acum de 10 minute ban permanent pe nedrept, fara sa mi se ceara vreo verificare de WG sau ceva..si joc pe server de mult timp si am fost deja verificat si alte dati si am fost mereu ok.
Nu pot spune care admin a fost, pentru ca am primit din senin ban si nu am fost avertizat sau sa mi se ceara ceva.
Motiv: frag dupa blind .. dar nu am primit blind .. eram dead si am vazut alb si a disparut imediat, motiv pentru care am crezut ca a fost flash in joc sau ceva..eu nu am nicio vina daca adminul X nu stie sa dea blind .. nu cunosc motivul pentru care nu i-a iesit, dar sigur eu nu am folosit coduri niciodata aici si nici acum ..
# Dovada (Dovada ss sau link post, Nu acceptam TEXT SCRIS !):
# De ce faci aceasta reclamatie (motivul pentru care faci reclamatia): vreau unban, deoarece de cate ori am fost verificat pe server am raspuns si trimis wg si orice mi s-a cerut si a fost mereu ok .. si joc de mult si imi place acest server si nu e corect sa iau ban neintrebat sau verificat corect
# Concluzie? (Ce ai vrea sa-i facem la membrul reclamat): treaba voastra ce ii faceti conform regulamentului vostru intern .. eu vreau unban si sa stie pe viitor sa nu mai abuzeze de admin

Multumesc.

Cu stima,
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Adminul in cauza sa vina cu dovada si argumente !
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
User avatar
septimiu.banc
Membru
Membru
Posts: 3
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Din pacate la momentul acela m -am enervat, iti dai seama, si am inchis jocul .. si apoi mi-a picat fisa sa scriu aici pe forum si am intrat si am facut cont, ca pana atunci nu aveam, dar cand am redeschis jocul era prea tarziu pentru ca disparuse tot din consola.

Ideea e ca a dat blind in timp ce eram in stadiu de dead, inainte sa reinceapa runda si probabil de aceea la reinceperea rundei s-au resetat setarile jucatorilor si nu a tinut blind-ul..sau nu stiu care e ideea si de ce a disparut in fractiune de secunda blind-ul lui..dar sigur eu nu aveam coduri si putea sa spuna ceva, sa intrebe ceva, sa ceara wg sau orice .. sa vada daca omul e serios si da wg etc, inainte sa ia decizii atat de drastice pe o greseala a lui pentru ca nu a dat bind cum trebuie in timpul rundei cand esti live..nu stiu...dar da, sa vina aici cu argumente..desi nu cred ca are altele decat ca el stie ca a dat blind, doar ca nu a dat din pacate cum trebuie si asta nu e vina mea ..
User avatar
R0B0tz3L
DONATOR
DONATOR
Posts: 444
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Status: Offline

6 years ago

Eu as zice daca nu o sa apara adminul care a dat blind si dupa ban , sa ii fie date cateva zile sau ore , la alegerea lu Laur , Atti sau Fun . Si daca nu apare , player-ul banat sa primeasca unban. :pro:
User avatar
tr95ted
Membru
Membru
Posts: 62
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

:pro: Jucatorului care a facut reclamatia! iar adminul care a luat masuri fara a demonstra sa fie pedepsit
User avatar
septimiu.banc
Membru
Membru
Posts: 3
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

6 years ago

Va multumesc frumos pentru sustinere si intelegerea unui om cinstit.
Probabil ma stiti unii dintre voi de pe server, pentru ca in ultima vreme chiar am intrat des pe acest server pentru ca imi place si m-am simtit bine cu oamenii si atmosfera gasita aici, intrand mai mult seara cand am timp de putina relaxare :)
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Problema a fost rezolvata , mare grija puneti blindul la inceputul rundei si stati spec pe el !
Sper sa nu se mai intample cazuri din acestea !


:tc:
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Discutii | Probleme”