[Discutie] Favorizari, si banuri pe nedrept

Aici puteti discuta liber în limita bunului simt
Locked
User avatar
Sentery.
Membru
Membru
Posts: 930
Joined: 6 years ago
Location: Buzau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 20
Status: Offline

6 years ago

Azi dimineata, WoW a luat ban pe motivul "Reclama" de la admin-ul de 12 ani DragoS, el avand Fondator, el, este jucator de metin2 si a spus un server ca dorea sa joace cu cineva, Dragos breavul ii da ban pe motiv reclama, la un sv de metin2, sa nu va spun ca dragos de cate ori a facut reclama la alte server de samp si nu a primit nimic, hmm, cred ca este putina favorizare la mijloc :l, si sa nu mai spunem ca este un canal pe ts care se numeste aog Metin2 , eu cred ca nu merita ban, este doar un sv de metin nu de cs sau alte comunitatii, eu zic sa i dam unban si sa l iertam... :l
User avatar
BDragoS
Membru
Membru
Posts: 1686
Joined: 7 years ago
Location: Raducaneni
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 18
Contact:
Status: Offline

6 years ago

:contra: Avand in vedere ca eu mi-am cerut voie la Daniel sa dau serverul ala de samp la cnv,si voi nu a-ti dat sv a-ti dat un forum. Si daca am 12 ani, toti am fost trecuti prin varsta asta, si nu inteleg care-i problema , tu esti vre-un matur sau ce ? Nu ma intereseaza ca e prietenul lui cutare lui cutare. Asta e comunitate nu badjocura voastra. [Please login or register to view this link]
User avatar
wow
Membru
Membru
Posts: 202
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

6 years ago

mno, eu cred ca noi aveam permisiunea sa vorbim despre respectivul forum, cum laur i-a permis lui kms sa isi faca canal cu numele "metin2 Aog" nu crezi? Te rog gandeste putin Dragos
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

6 years ago

Sa nu mai vedem asa ceva ! Favorizat ? :-? Nu favorizam pe nimeni , vrem doar seriozitate si intelegere !
Discutie incheiata !
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Discutii Libere”