[TS] Reclamatie Cristian112

Cineva din staff a gresit ? Atunci fa o reclamatie aici
User avatar
Sentery.
Membru
Membru
Posts: 930
Joined: 6 years ago
Location: Buzau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 20
Status: Offline

5 years ago

BDragoS wrote::contra: VOi toata ziua v-a jucati, radeti, glumiti , da asistenta aia , doar de mine si el e frecventata, atat. Fata de voi, noua ne pasa, dar voua nu, toata ziua jocuri , mix-uri, samp si toate astea. Nu mai da-ti lumea in gat fratilor, cand stiti ca voi nu meritati acel grad, parerea mea. Cand va vad in cereri la "Motiv: Sa ajut userii noi" si unu nu sta la asistenta toata ziulica. Nici macar 1 ora din 24. Sa va fie rusine, macar el isi da silinta, ajuta si el chiar merita grad mare. Nici eu nu sunt sfant, dar imi dau silinta. Si voi, fiind ofticosi, ce va-ti spus, hai sa-l dam pe asta in gat, sa ajunga la gradul nostru. Tu Sentery, ai venit la asistenta, ai garait, si ai plecat, foarte urat din partea ta. M-ai frecventati si voi asistenta aia ca nu-i pusa acolo de pomana, de asta avem grade, sa fim demni de ele.

:13:
*Scuze de re-post* , tu te auzi ce zici? in primul rand ar trebuii sa inveti romana, este frecventata de tine si de cristian doar pentru ca eu nu va suport, si nu cred ca doar eu, tu stai la asistenta toata ziua si cand intra daniel sau ftw te duci la ei sa vorbesti, inainte cand aveai microfon si cand aveai fondator mereu stateai cu noi si nu prea frecventai nici tu acea asistenta, tu stai acolo doar ca nu te intelegi cu noi ca daca te mai intelegeai stateai si tu cu noi crede ma ;*, si ce daca ma joc mix uri si samp ? macar imi fac "simtita prezenta" cum zice daniel, si nu nu mai eu confirm asta, el spune ca nu mi fac simtita prezenta doar cand e el pe ts , fiindca n am chef sa i aud tastatura de gaming bagata in microfon
User avatar
DSandu
ViP
ViP
Posts: 3432
Joined: 8 years ago
Location: Giurgiu
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

Sentery. wrote:
BDragoS wrote::contra: VOi toata ziua v-a jucati, radeti, glumiti , da asistenta aia , doar de mine si el e frecventata, atat. Fata de voi, noua ne pasa, dar voua nu, toata ziua jocuri , mix-uri, samp si toate astea. Nu mai da-ti lumea in gat fratilor, cand stiti ca voi nu meritati acel grad, parerea mea. Cand va vad in cereri la "Motiv: Sa ajut userii noi" si unu nu sta la asistenta toata ziulica. Nici macar 1 ora din 24. Sa va fie rusine, macar el isi da silinta, ajuta si el chiar merita grad mare. Nici eu nu sunt sfant, dar imi dau silinta. Si voi, fiind ofticosi, ce va-ti spus, hai sa-l dam pe asta in gat, sa ajunga la gradul nostru. Tu Sentery, ai venit la asistenta, ai garait, si ai plecat, foarte urat din partea ta. M-ai frecventati si voi asistenta aia ca nu-i pusa acolo de pomana, de asta avem grade, sa fim demni de ele.

:13:
*Scuze de re-post* , tu te auzi ce zici? in primul rand ar trebuii sa inveti romana, este frecventata de tine si de cristian doar pentru ca eu nu va suport, si nu cred ca doar eu, tu stai la asistenta toata ziua si cand intra daniel sau ftw te duci la ei sa vorbesti, inainte cand aveai microfon si cand aveai fondator mereu stateai cu noi si nu prea frecventai nici tu acea asistenta, tu stai acolo doar ca nu te intelegi cu noi ca daca te mai intelegeai stateai si tu cu noi crede ma ;*, si ce daca ma joc mix uri si samp ? macar imi fac "simtita prezenta" cum zice daniel, si nu nu mai eu confirm asta, el spune ca nu mi fac simtita prezenta doar cand e el pe ts , fiindca n am chef sa i aud tastatura de gaming bagata in microfon
Si daca nu ii suporti de ce nu te duci cand nu sunt ei acolo? Si prin mix-uri si sa-mp nu iti faci simtita prezenta cum zic eu :D . Si tastatura de gaming s-ar putea sa o scot din microfon si sa o bag cuiva in cwr. Eu stiu ca tu esti suparat ca ti-am refuzat cererea, dar stai linistit, grad nu o sa mai primesti :exe Dupa cum ai spus tu, nu stai pe comunitatea asta, deci de ce ti-as da grad? Ca sa ma obosesc sa ti-l scot dupa?
Image
Image Image
User avatar
-Nutella-
Membru
Membru
Posts: 539
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Status: Offline

5 years ago

Baaa, altceva inafara de a santaja, ameninta, si a va razbuna stiti?
O duceti la extrema fratiilor
Numai sa vedeti defectelor altilor stiti, dar nu va uitati putin in oglinda?
In primul rand este o reclamatie, de ce schimbati subiectul si incercati sa va razbunati pe altii?
In al doilea rand, ce este cu santajul asta cu poze de acum 4 luni si incercati sa pareti mai presus decat altii?
Apropo, Dragos, o dai in ipocrizie... tu cand ai chef stai vreo 2 ore cu numele “Dragos (la fotbal) , Dragos ( afara) , Dragos ( la fotbal dinou)
O duceti de la o reclamtie intr-o mare cearta, prea multa ura bai
Urat.... :41:
PS: Nu zic ca eu sunt perfect, si eu ma incadrez in ce am spus
PS 2: Nu este vorba despre poza aia fortza, nu te baga singur in seama te rog + nu iau apararea nimanui, vorbeam si despre sentery aici, asa ca te rog veziti de treaba ta :46:
Last edited by -Nutella- 5 years ago, edited 3 times in total.
User avatar
ForTzaSteaua
GFX-Team
GFX-Team
Posts: 1757
Joined: 7 years ago
Location: CSGAMERS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

-Nutella- wrote:Baaa, altceva inafara de a santaja, ameninta, si a va razbuna stiti?
O duceti la extrema fratiilor
Numai sa vedeti defectelor altilor stiti, dar nu va uitati putin in oglinda?
In primul rand este o reclamatie, de ce schimbati subiectul si incercati sa va razbunati pe altii?
In al doilea rand, ce este cu santajul asta cu poze de acum 4 luni si incercati sa pareti mai presus decat altii?
Apropo, Dragos, o dai in ipocrizie... tu cand ai chef stai vreo 2 ore cu numele “Dragos (la fotbal) , Dragos ( afara) , Dragos ( la fotbal dinou)
O duceti de la o reclamtie intr-o mare cearta, prea multa ura bai
Urat.... :41:
PS: Nu zic ca eu sunt perfect, si eu ma incadrez in ce am spus
PS 2: Nu este vorba despre poza aia fortza, nu te baga singur in seama te rog + nu iau apararea nimanui, vorbeam si despre sentery aici, asa ca te rog veziti de treaba ta :46:

Daca tot eu ma bag in seama inseamna ca esti cam retardat :155: Reclamatiile tin de dezvoltarea serverului, desigur si deci membrii pot raspunde, asta din ceea ce am inteles. Ai zis ca e poza veche de 4 luni, cand ti-am dovedit ca nu e, ai dat edit, si mi-ai reprosat mie, dupa te-ai luat de dragos.. bravo , esti tare :attilas Te bati in cuvinte, vorbesti de razbunare si de certuri dar ai dat edit si te-ai luat de dragos :)) Stiu de cine vorbeai in acea fraza, ai dat tu edit repede si ai schimbat vorba, ca te-ai luat de Daniel si de poza ;) Ai ura pe mine de cand am venit ca designer ^^', treci peste . Stiu ce ai scris inainte de edit dar de acum incolo o sa iti dau quote sa vada toata lumea cum te bati singur in vorbe.. si inainte de toate iti zic sa te informezi cand vorbesti de razbunare, check this „` video-ul de aici dovedeste cine pe cine se razbuna [Please login or register to view this link] Si ca tot era vorba de bagare in seama, Sentery mi-a zis alea pentru ca mi-a dat teapa cu un logo :drag asa ca nu te mai baga pe baza prieteniei cu Sentery pentru ca daca te bagi pentru un tepar, scuza-ma dar sunteti prosti amandoi si pot oferi dovezi despre asa numita teapa.
User avatar
(c) FuNcKer.
Fondator
Fondator
Posts: 773
Joined: 8 years ago
Location: Iași
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Ukraine

5 years ago

Code: Select all

REGULAMENT ASISTENTA MEMBRI

1. Nu aveti voie sa bagati muzica
2. Fara injuraturi
3. Nu se stationeaza aici, cine sta mai mult 5 minute, va fi mutat la o alta camera
4. Nu aveti voie sa va jucati la asistenta! 
Cristiane, daca o sa mai ai reclamatii de genul, o sa primesti -1 sau remove!

:tc:
Dry Cooker si Catena iti inlocuiesc manuela!
A programmer is just a tool which converts caffeine into code
Image
Locked

Return to “Reclamatii STAFF / USERI”