[TS] Reclamatie Andrei

Cineva din staff a gresit ? Atunci fa o reclamatie aici
Locked
User avatar
-Nutella-
Membru
Membru
Posts: 539
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Status: Offline

5 years ago

- Nick-ul tau: Nutella
- Nick-ul adminului: ! Andrei
- UniqID/IP: -
- Detalii: -
- Dovada:
-

1. Muta membrii fara acordul lor.
Dovada: Video cum muta pe toti de la canal fara acordul lor doar sa se razbune pe mine
[Please login or register to view this link]
Martorii: [Please login or register to view this link]
[Please login or register to view this link]

2. Kick de la canalul meu fara motiv.
Vreau si eu sa stiu de ce imi dai kick de la canalul meu, nu te-am injurat, nu mi-am batut joc de tine, daca esti certat cu mine nu inseamna ca poti sa faci ce vrei tu
Dovada: [Please login or register to view this link]

3. Injura mult prea urat pentru un Fondator
Daca te enervezi pe mine nu inseamna ca poti sa ma injurii cum vrei, daca eu te injuram asa primeam Remove/Down la sigur
[Please login or register to view this link]

Nu am facut reclamatie pana acum deoarece el mereu ne santajeaza ca are video-uri cu noi, dar a fost indeajuns.
Last edited by -Nutella- 5 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
Shakalau#ONETAP
Membru
Membru
Posts: 28
Joined: 5 years ago
Location: Roman
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

5 years ago

:pro: andrei tu nu te opresti din amenintari + ma faci prost la orice camera , publica sau alta nu cont
User avatar
MR.Killer<05>
Membru
Membru
Posts: 1403
Joined: 7 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

5 years ago

1. I-am mutat pe toti ca ne deranjai, cantai spuneai intrun helau etc
2. qten l-am mutat ca dadeam mix, deci le-ai dat tu ceva sa zica da. si jane la fel, a zis "da" ca a luat remove pe jb si s-a suparat pe mine =))
3. Ti-am dat kick ca m-am saturat sa ma faci terminat copil prost ( cameraman) faci misto de mine ca am ochelari
4. ai editat video ca sa nu vedem cum injuri tu =)))) + ca nu am zis de tine " Cuvant Cenzurat-i ***** "
Eu nu inteleg ceva, parca voi 4 ( tu black jane si tryke ) planuiati ceva sa plecati de pe comunitate, nu stiu de ce te mai strofoci daca pleci . :))
+ ca eu am incercat sa nu te mai bag inseama, si tu ma intaratai imi dadeai poke "helau" pe jocuri in dadeai "helau". Toti stim ca intarati si dupa filmezi si de dai usa de biserica. si pe go ai facut o reclamatie ca te-a injurat unu ca ziceai "bkp scavul meu" intruna si a luat mare refuzat .
User avatar
-Nutella-
Membru
Membru
Posts: 539
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Status: Offline

5 years ago

MR.Killer<05> wrote:1. I-am mutat pe toti ca ne deranjai, cantai spuneai intrun helau etc
2. qten l-am mutat ca dadeam mix, deci le-ai dat tu ceva sa zica da. si jane la fel, a zis "da" ca a luat remove pe jb si s-a suparat pe mine =))
3. Ti-am dat kick ca m-am saturat sa ma faci terminat copil prost ( cameraman) faci misto de mine ca am ochelari
4. ai editat video ca sa nu vedem cum injuri tu =)))) + ca nu am zis de tine " Cuvant Cenzurat-i ***** "
Eu nu inteleg ceva, parca voi 4 ( tu black jane si tryke ) planuiati ceva sa plecati de pe comunitate, nu stiu de ce te mai strofoci daca pleci . :))
+ ca eu am incercat sa nu te mai bag inseama, si tu ma intaratai imi dadeai poke "helau" pe jocuri in dadeai "helau". Toti stim ca intarati si dupa filmezi si de dai usa de biserica. si pe go ai facut o reclamatie ca te-a injurat unu ca ziceai "bkp scavul meu" intruna si a luat mare refuzat .

1.Prea multe minciuni fratele meu, dovada ca am deranjat? Nu ai pentru ca nu sa intamplat! :44:
2.Intreba-i si tu pe qten si pe jane daca I-am pus eu, stiu ca asta e ceva ce tu ai face, dar nu si noii!
3.Nu te-am facut niciodata ochelarist, copil terminat, te-am facut odata cameraman in gluma (nu stiu de ce te-ar supara asta) si am incetat, nu mai incerca sa creezi atatea minciuni, totusi ai si tu putina demniate.
4.Dovada ca am injurat eu ca sa ma injuri? Nu ai pentru ca nu sa intamplat! :44:
5.Nu am zis niciodata ca plec de pe comunitate, nu ma mai baga pe mine in toate cacaturile sa ma faci sa par de rahat. Chiar tu ai zis ca "Daca iau -1 ma las de comunitate" si cand ai fost intrebat ce faci cu detinatorul de pe go ai zis "Ma pis pe el, nu ma fac pe mine 30de euro"
6. Iti dadeam poke "Helau" pentru ca vroiam sa ne impacam sa ne se ajunga la asta, dar tu tot ai continuat

Prea multe minciuni si nici o dovada! :attilas
User avatar
MR.Killer<05>
Membru
Membru
Posts: 1403
Joined: 7 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

5 years ago

Nu am dovada ca nu stau cu bandicamu ON non stop ca tine, si sa editez video doar cand injura altii si pe tine nu te pui ? De ce nu pui video full ?
Pai ce, sunt prosti sa recunoasca ? Si jane, chiar nu stiu ce sa spun despre tine, chiar tu ma rugai sa te mut la canal si acum zici asta, se vede ca faci asta doar din invidie ca a luat remove pe jb si MZH la fel, pe mix.
Chestia cu comunitate, nu mai baga chestii de la tine, am zis ca ma las doar daca mai iau odata -1 din prostie, si nu am zis ca ma "pis" pe el de detinator, am zis ca nu ma fac 30 de euro.
Se vede ca am zis adevarul, daca nu spuneam adevarul nu apelai la limbajul asta.
V-am zis de 10000 de ori sa incetati cu "helau" a fost amuzanta la inceput, dar acum e chiar enervati si tu cu black continuati doar ca sa ma intaratati si sa filmezi si sa se intample ce se intampla acum .
"santajare" =))))))))) vorbea ala care zice daca nu il mut la o camera imi face reclamatie ca sunt la mana lui =))) am video cand recunaoste black asta, ca i-ai spus tu =))))))))
Last edited by MR.Killer<05> 5 years ago, edited 1 time in total.
User avatar
-Nutella-
Membru
Membru
Posts: 539
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 21
Status: Offline

5 years ago

MR.Killer<05> wrote:Nu am dovada ca nu stau cu bandicamu ON non stop ca tine, si sa editez video doar cand injura altii si pe tine nu te pui ? De ce nu pui video full ?
Pai ce, sunt prosti sa recunoasca ? Si jane, chiar nu stiu ce sa spun despre tine, chiar tu ma rugai sa te mut la canal si acum zici asta, se vede ca faci asta doar din invidie ca a luat remove pe jb si MZH la fel, pe mix.
Chestia cu comunitate, nu mai baga chestii de la tine, am zis ca ma las doar daca mai iau odata -1 din prostie, si nu am zis ca ma "pis" pe el de detinator, am zis ca nu ma fac 30 de euro.
Se vede ca am zis adevarul, daca nu spuneam adevarul nu apelai la limbajul asta.
V-am zis de 10000 de ori sa incetati cu "helau" a fost amuzanta la inceput, dar acum e chiar enervati si tu cu black continuati doar ca sa ma intaratati si sa filmezi si sa se intample ce se intampla acum .
Nu mai are rost sa iti raspund ca vad ca ai inceput sa minti fara oprire. Bafta!
User avatar
Raul#CSG
Membru
Membru
Posts: 302
Joined: 6 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

5 years ago

:contra: V-a injurati reciproc si din nimic faci reclamatie si wooten tu mai bine taci ca tu ma injuri pe mine fara sa iti fac nimic , nu vr sa te pun la Black list la camera mea ca n-am nimjc cu tn
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

:acceptat: De ce te bagi sa-i dai kick de la propria camera, ai spus ca te-a facut in fel si chip....el are dovada ca i-ai dat kick, tu nu ai dovada ca te-a jignit
Sentinta down -1 :tc:
Locked

Return to “Reclamatii STAFF / USERI”