[JB] Reclamatie Andreys

Image Ai vazut prunci care fac abuz de admin? Fa Reclamatie
Locked
User avatar
-RoyalAndrei-
Membru
Membru
Posts: 265
Joined: 6 years ago
Location: Undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 18
Status: Offline

5 years ago

NICK: Aspirin
IP:-
DATA / ORA:acma
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Andreys
MOTIVUL: Andreys pt ca nu se bagase DELOC simon sv-ul l-a scos si s-a bagat Pufi si el il scoate si se baga din nou el nu este o crima dar nu mi se pare frumos din partea unui "admin" sa scoata un players de la ct sa intre el si ii zic "l-a scos intra altul" si pt ca i-am dat contra lui la cerere imi zice "Intra ma-...." nu a zis intreg cuvantul insa nu mi se pare sa te dai victima atat de mult ca admin + pufi zice si el "eueueu" si il scoate Andreys.
DOVADA: [Please login or register to view this link]

Si Andreys inafara de amenintarii mai stii altceva?
Si tu Cosmin? Nu ziceati voi cand fac cerere up imi dati voi contra? Haida! Mai fiti tare-n gura!
User avatar
Every
Membru
Membru
Posts: 531
Joined: 8 years ago
Location: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 22
Contact:
Status: Offline

5 years ago

-RoyalAndrei- wrote:NICK: Aspirin
IP:-
DATA / ORA:acma
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Andreys
MOTIVUL: Andreys pt ca nu se bagase DELOC simon sv-ul l-a scos si s-a bagat Pufi si el il scoate si se baga din nou el nu este o crima dar nu mi se pare frumos din partea unui "admin" sa scoata un players de la ct sa intre el si ii zic "l-a scos intra altul" si pt ca i-am dat contra lui la cerere imi zice "Intra ma-...." nu a zis intreg cuvantul insa nu mi se pare sa te dai victima atat de mult ca admin + pufi zice si el "eueueu" si il scoate Andreys.
DOVADA: [Please login or register to view this link]

Si Andreys inafara de amenintarii mai stii altceva?
Si tu Cosmin? Nu ziceati voi cand fac cerere up imi dati voi contra? Haida! Mai fiti tare-n gura!
M-a scos serverul de la ct. Eu trebuia sa fiu ct dar serverul m a scos.
User avatar
-RoyalAndrei-
Membru
Membru
Posts: 265
Joined: 6 years ago
Location: Undeva
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 18
Status: Offline

5 years ago

Frate te-a scos serverul asta e lasa si pe alti a intrat altul peste 2 mape intri
User avatar
_Cosmin_
Membru
Membru
Posts: 7
Joined: 5 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

5 years ago

:contra: Nu ai nici o dovada. L-am rugat pe Pufi sa intre la T ca pe Andrey's l-a pus automat serveru. Tu cu "dovada" ta nu ai demonstrat nimic. Nu scrie nicaieri ca Andrei l-a mutat pe Pufi la T deci te rog vino cu dovezi mai clare.
User avatar
Barlap
ViP
ViP
Posts: 2354
Joined: 8 years ago
Location: Videle
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 25
Contact:
Status: Offline
Romania

5 years ago

:acceptat: Nu il avertizez pe Andreys fiindca a fost ceva cauzat pe server.
Daca se mai intampla astfel de situatii nu va bagati peste cel care intra, chiar daca ati fost scos de server, lasa-ti totul sa se desfasoare in continuare :tc:
Locked

Return to “Reclamatii playeri/admini”