[GameMode] Toxic-Gaming RPG

Moderator: Leut.Adv

Locked
User avatar
Rusu Radu
Moderator
Moderator
Posts: 2017
Joined: 8 years ago
Location: Dozer
Has thanked: 21 times
Been thanked: 7 times
Zodiac:
Age: 24
Contact:
Status: Offline
Jamaica

5 years ago

- Nume: Dozer
- Nume GameMode: Toxic-Gaming RPG
- Creatorul: AndreiGB
- Sursa(in cazul in care stiti ca faceti reclama nu postati): [Please login or register to view this link]
- Download link: [downlink][Please login or register to view this link][/downlink]
- Tip GameMode(Gf,RP,Stunt,etc)

Salut dupa cum am precizat in gamemode-ul trecut m-am gandit pana la urma sa postez si acest gamemode (BURNED BEST EDIT).

Acest gamemode il voi face public doar daca strang 680 de subscriberi pe canal-ul meu de youtube.

Link: [Please login or register to view this link]

NU AM NICI O POZA CU GAMEMODE-UL!

Gamemode-ul contine urmatoarele:

Sistem de accesorii

Sistem de garaje

Sistem crates

Sistem de tunning identic ######

Job-uri noi:

- Hacker (spargi calculatoare pentru bani.. website-uri.. etc..)

- Fermier (nu ca cel de pe celelalte servere, aici vei avea treburi diferite de ex: Mergi sa iei laptele de la vaci.. Ari cu tractorul pe camp etc..)

- Pescar (Vei primii o masina cu care vei merge intr-o locatie de unde vei lua o barca, mergi in larg.. prinzi in jur de 15 - 20 de pesti si te intorci la masina pentru a ii pune si a te intoarce pentru a ii vinde) [ACEST JOB POATE FI FACUT SI IN 2 PLAYERI PENTRU A PRINDE MAI MULTI PESTI]

Sistem de rob asemanator ca cel de pe ######

Sistem de PUBG

Sistem de Car Sumo

+ alte update-uri de care nu imi amintesc in acest update. Revin cu update daca mai adaug ceva pana strangem suma.

PS: Pe langa gamemode voi da si un panel care nu are legatura cu cel tip ###### compatibil cu gamemode-ul!
Viaţa însăşi este magie, iar dacă nu crezi asta, măcar încearcă să o trăieşti ca pe ceva magic.


©Rusu Radu

2024 CSGAMERS IS HERE
Locked

Return to “GameModes”