[JB] Propuneri

Moderator: LaUR SNG

Locked
User avatar
Robi
Membru
Membru
Posts: 2
Joined: 5 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Status: Offline

5 years ago

Salut CsGamers, am decis sa deschid un topic in care sa aduc cateva propuneri.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. As propune sa se bage acest plugin de CSO Emotion , mai pe scurt este un plugin care il bagi si apasand pe tasta J(Asta o pot modifica fondatorii dupa placul lor) si se deschide un meniu cu animatii.


Link Download: [Please login or register to view this link]

(Are nevoie doar de sunete, si nustiu ceva modele din cate stiu eu)

=========================================================================

2. As propune sa se bage pluginul de advanced-bans adica este un plugin mult mai bun decat cel original din Counter-Strike


Link Download: [Please login or register to view this link]


(Acolo pe topic scrie tot cum se pune, si ce cvar-uri ii trebe setate , si ce fisiere trebuie puse.)

Eu as zice ca ar merita sa se bage acest plugin pentru ca e mult mai bun decat cel original din joc.

=========================================================================


3. As propune sa schimbe (nush cum sa-i spun) sa se schimbe in loc de Tigari sa se puna altceva ex: doza de cola, sau chips (alegerea fondatoriilor :42: )


=========================================================================


4. Propun urmatoarele chestii:


== Cand un prizonier si un gardian sunt intr-un lr sa nu poata sa ia arme din tonomate sau de pe jos ==
== Ca gradul de Soldat sa aiba acces la comenzile (slay,slap,kick,nick) pentru a putea si aceasta sa actioneze cu aceste comenzii la nevoie , inteleg ca e doar Nume rezervat, dar ar merge sa aiba si acces la aceste 4 comenzii. ==

== La unele day-uri nu la toate, cand Simonul aplica day-ul sa se dea respawn la toti prizonieri si Gardieni pentru a nu ramane imprastiati pe mapa , ma refer ca doar la unele day-uri sa primeasca Prizonieri respawn, sau la unele Gardieni, acuma poate o sa inteleaga unii la ce ma refer. ==



===========================================================================


5. Propun sa se adauge acel plugin de [/glow] care l-am vazut pe majoritatea serverelor, mai pe scurt este un plugin care tastezi comanda [/glow] si iti deschide un meniu cu glow-uri (albastru/rosu/verde/etc..)


Si ar fii folositor pluginul ca si Simonul sa dea o comanda noua la prizonierii Exemplu: Simon spune ultimul cu rosul are cap, sau Simon spune primul cu albastru traieste.. etc..

Link Download: Nu l-am gasit ca sa-l pot da la download , doar ca exista acest plugin, poate il pot gasi si fondatorii pe net.


===========================================================================


== Unii o sa ziceti ca una din aceste propuneri sunt copiate de pe alte servere de JB insa da recunosc unele sunt copiate , dar nu conteaza asta , conteaza sa se aplice pentru a fi mai Atragator serverul :42: :42:


:pro: :pro: ASTEPT PARERI !!! :pro: :pro:
User avatar
dEvOrAtOrU
Membru
Membru
Posts: 8
Joined: 5 years ago
Location: Romania Bacau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 19
Status: Offline

4 years ago

As vrea sa adaugati ca ultimul prizonier sa poata vorbi la microfon, e mult mai funny , nu mai intrebi pe chat
User avatar
Aneimar
Fondator
Fondator
Posts: 1901
Joined: 8 years ago
Location: RO - DE
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Zodiac:
Age: 28
Contact:
Status: Offline
Romania

4 years ago

Unele propuneri au fost acceptate , vor fi gasite la anunturi cand voi face un topic cu titlul [JB] Imbunatatire server si voi posta acolo tot ce va fi adaugat in viitor .
:tc:
Image


|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|

|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯•.•¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Image
|___________________________.•.___________________________|
Locked

Return to “Propuneri & sugestii”