[TS] O propunere

Aici puteti discuta liber în limita bunului simt
Locked
User avatar
suiRAM
Membru
Membru
Posts: 11
Joined: 8 years ago
Location: Bacau
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 28
Status: Offline

8 years ago

Salut, stiu ca eu nu prea intru pe forum asa des, dar pe ts sunt on aproape 12 ore din 24.Cand intru pe forum la sectiunea ts( aici ma intereseaza pe mine), vad o multime de cereri de grad.
Chestia care nu e ok, dupa parerea mea este ca sunt prea multe cereri de grad care vin din partea multor copii de 13-14 ani, care vor si moderador sa nu mai zic ca unii vor si up dupa 5 zile de ts.Asta este o ceea ce am observat eu.

Acum, propunerea mea este sa dati de la moderator in sus doar celor care au minim 17, 18 ani.(exclus celor care au deja)

Si celor care sunt gen 13,14 ,15 ani helper.Nu o zic cu rautate.

Este doar o propunere.
User avatar
Spiridus97
Membru
Membru
Posts: 385
Joined: 8 years ago
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 27
Status: Offline

8 years ago

E o propunere proasta.Hai sa iti zic de ce. Daca eu ca moderator sa zic ca am 18 ani mai sunt si eu la liceu mai ies si pe afara si eu nu o sa stau inchis in casa sa stau numai pe ts si cs cum am eu admin pe cs.nu zic ca nu stau pe cs sau ts,ca stau dar mai vreau si eu o gura de aer,noi astia de sus cu grad mai mare ii ajutam pe aia cu grad mic.
Asa ala de 13-14 ani sta in casa si se joaca ca nu prea iese pe afara ca vede ca are grad trebuie sa tina de el si sa fie activ ca are grad mai mic sa se vada ca face ceva.
Image
User avatar
# King
Membru
Membru
Posts: 1069
Joined: 8 years ago
Location: Braşov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Zodiac:
Age: 23
Contact:
Status: Offline

8 years ago

:contra: eu nu sunt de acord cu asta.
User avatar
LaUR SNG
Fondator
Fondator
Posts: 9038
Joined: 8 years ago
Location: SNAGOV
Has thanked: 11 times
Been thanked: 6 times
Zodiac:
Age: 21
Contact:
Status: Offline
Romania

8 years ago

De acum se va da grade doar cu Cerere pe forum si activitate , sunt foarte multi cu grade !
Asa v-a creste activitatea pe ambele !

La fel si cu Cereri UnBan sau Cereri Channel !


:topic-closed:
„Iubiti totul cu toată inima ... căci viața se termină când vrea ea si pe nepusă masă !” – LaUR SNG

https://photos.app.goo.gl/WbQsF4C9QfvDvWSo6

Curios ? Nu il deschide :13:

[spoiler]Image[/spoiler]
[spoiler]Image[/spoiler]

https://www.facebook.com/10043517804227 ... 039605115/
Locked

Return to “Discutii Libere”